środa, 29 lutego 2012

Bohaterowie .

Witam jestem Kinga i będę tutaj wypisywała moje wywody od dziś ;) 
Zaczniemy od opisu bohaterów . Myślę że się spodoba ;)
Przy tworzeniu bloga pomaga mi także Ola ; )


Alexandra Williams ( 17 lat )
Alex jest to dziewczyna o pozytywnym podejściu do życia. Zawsze stara się być uśmiechnięta lecz nie zawsze ma ku temu powody. Wbrew pozorom jest nieśmiałą dziewczyną. Ma niezwykły talent do malowania i to tylko dzięki niemu wyraża prawdziwą siebie. Ma starszego brata, który we wszystkim jej pomaga. Ich rodzice rozwiedli się , kiedy to Alex miała 5 lat. Od tej pory mieszkają w Londynie.


Susan Adams ( 17 lat )
Susan jest jedną z najlepszych przyjaciółek Alex. Są sąsiadkami i znają się najdłużej z "ich bandy". Susan uwielbia śpiewać i grac na gitarze, ale nigdy nikomu o tym nie mówi, wie to tylko Alex, która jest pod wielkim wrażeniem jej talentu wokalnego. Ma młodszą siostrę oraz starszego brata, który kumpluje się z bratem Alex. Dziewczyna jest całkiem roztrzepana i ciągle czegoś zapomina. Jej twarzy ciągle towarzyszy uśmiech.

Emil Williams ( 19 lat )

Jest starszym bratem Alex . Bardzo ją wspierał gdy ich rodzice sie rozwodzili i to chyba dzięki temu mają do dziś tak dobry kontakt . Jest przyjacielem brata Susan ale także z nią ma dobry kontakt . Emil nie lubi towarzystwa którym otacza sie Alex . Uwielbia grać na gitarze elektrycznej . Maja Smith ( 17 lat ) 
Wybuchowa dziewczyna , która najpierw robi później myśli . Jest dobrą koleżanką Alex oraz Susan . Bardzo się lubią lecz czasami Maja doprowadza dziewczyny do szaleństwa . Ma obsesje na punkcie bejsbolówek . Lubi często balować oraz zostawać sama z muzyką wtedy znajduje sie w swoim świecie . Ma bzika na punkcie pisania wierszy . Czasami nawet cytuje je " bandzie " . 


Megan Swegt ( 19 lat )

Jest bardzo uprzejmą i spokojną dziewczyną . Lubi sie powygłupiać ale uważa , że wszystko ma jakieś granice .  Uwielbia fotografie . Często fotografuje ich " paczkę " .  Louis uważa że ma piękny uśmiech i to chyba z nią najlepiej się dogaduje . Harry Styles ( 18 lat )
Jest pokręconym chłopakiem tak jak jego włosy . Lubi sie śmiać i wszystkich tym zaraża .Jest troche nieśmiały przy Alex bo mu sie strasznie podoba ale nikomu o tym nie powiedział . Reszta przyjaciół to widzi ale on i tak nie chce sie przyznać . Jest romantykiem , uwielbia kiedy dziewczyna sie usmiech i zasypia mu na kolanach. Liam Payne ( 19 lat )
Jest nieśmiałym chłopakiem który nie szuka miłości bo uważa że przyjdzie ona w odpowiednim czasie . Ma bzika na punkcie wierszy Mai . Jest nazywany " tatusiem " w zespole bo zawsze jest odpowiedzialny i nigdy nie robi niczego zbyt pochopnie . 

Zayn Malik ( 19 lat ) 
Jest chłopakiem który robi za " bad boya " ale w środku skrywa sie miły i romantyczny chłopak . Uwielbia sie wygłupiać ale kiedy staje przed trudnym wyborem co nie raz go w życiu spotyka potrafi zachować powagę . 

Niall Horan ( 19 lat ) 
Jest chłopakiem który ciągle jest głodny . Jest też przezabawny i uwielbia się wygłupiać . Powiedział kiedyś że nie szuka swojej księżniczki bo ona w odpowiednim czasie sama na niego trafi . Jest typem romantyka . 


Louis Tomilson < Tommo > ( 20 lat )
Jest najstarszy z całej ich paczki ale jest chyba najzabawniejszy i to on wszystkich zawsze rozśmiesza . Uwielbia gdy dziewczyna bawi się jego włosami . Jest bardzo czuły i romantyczny .


Robbie Adams ( 19 lat )
Nieźle pokręcony gościu który ciągle zostawia cos w domu Williamsów . Uwielbia grać na perkusji i wiąże z tym swoje dalsze plany życiowe . 

1 komentarz: